[INFO] Montaż tempomatu - Warszawa i okolice

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • koleś
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bartekkam96 Zobacz wpis
    Szukam kogoś kto by mi założył tę manetkę i zaprogramował.
    Zobacz PW.

    Zostaw komentarz:


  • Tomaszsol
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez bartekkam96 Zobacz wpis
    No jestem nowy na forum, gadałem z jednym facetem to mówił że od jednego kupił manetkę a drugi - chudy, niepozorny chłopak mu zamontował, zaprogramował w 10 minut. Ale nie jest w stanie powiedzieć kto to. Szukam kogoś kto by mi założył tę manetkę i zaprogramował. Sam to rozwalę conajwyżej osłony plastikowe i wgl
    edit: kupię sobie na ali interfejs i zrobię sam wszystko. pzdr
    Polecam Ci gościa z Tomaszowa Mazowieckiego, założył mi właśnie w Octavii 1 2.0, dziala i śmiga Poniżej jego ogłoszenie. Robi w dobrej cenie
    Witam. Zajmuje się doposażaniem samochodów z grupy VAG VW AUDI SKODA SEAT w tempomaty, wszystkie modele rownież dostawcze, począwszy od roku 1997- Montaż na oryginalnych częściach nowych bądź używany...

    Zostaw komentarz:


  • bartekkam96
    odpowiedział(a)
    No jestem nowy na forum, gadałem z jednym facetem to mówił że od jednego kupił manetkę a drugi - chudy, niepozorny chłopak mu zamontował, zaprogramował w 10 minut. Ale nie jest w stanie powiedzieć kto to. Szukam kogoś kto by mi założył tę manetkę i zaprogramował. Sam to rozwalę conajwyżej osłony plastikowe i wgl
    edit: kupię sobie na ali interfejs i zrobię sam wszystko. pzdr
    Ostatnio edytowany przez bartekkam96; 44337.

    Zostaw komentarz:


  • Maly745
    odpowiedział(a)
    W Warszawie umów się na spota z kolegami którzy dysponują vcds-em i ogarniecie wspólnie temat, a jak masz ochotę to zapraszam do mnie na podlasie

    Zostaw komentarz:


  • bartekkam96
    odpowiedział(a)
    Witam, szukam tempomatu do Kutawii 2 z 2011r. Proszę o info kto się tym zajmuje w Warszawie w rozsądnych cenach
    usługa, jaka mnie interesuje to:

    - manetka, montaż, kodowanie

    lub

    - montaż i kodowanie manetki wskazanej, która kupię ja i dostarczę

    ;-) Pzdr
    Ostatnio edytowany przez bartekkam96; 44337.

    Zostaw komentarz:


  • koleś
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tomaszsol Zobacz wpis
    Nie mam kabli programu samego tempomatu,
    Mogę wszystko przygotować i wysłać. Pomogę w montażu telefonicznie.

    Z Twojej strony potrzeba trochę narzędzi, czasu i chęci a wszystko się uda.

    Zostaw komentarz:


  • Tomaszsol
    odpowiedział(a)
    Nie mam kabli programu samego tempomatu, wyjdzie mi na jedno

    Zostaw komentarz:


  • Tomaszsol
    odpowiedział(a)
    No nie bardzo.

    Zostaw komentarz:


  • koleś
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tomaszsol Zobacz wpis
    Octavia I 2003 2.0 Kombi
    A sam nie chcesz zrobić?

    To naprawdę nie jest trudne.

    Zostaw komentarz:


  • Tomaszsol
    odpowiedział(a)
    Octavia I 2003 2.0 Kombi

    Zostaw komentarz:


  • koleś
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Tomaszsol Zobacz wpis
    czy mogę prosić namiar na ten warszawski montaż tempomatów
    A do jakiego auta?

    Zostaw komentarz:


  • Tomaszsol
    odpowiedział(a)
    Cześć, czy mogę prosić namiar na ten warszawski montaż tempomatów ?

    Zostaw komentarz:


  • PiotreQ
    odpowiedział(a)
    Jak wygląda cena do o1? ile kosztują częsci i robocizna?

    to znalazłem

    jeszcze wiązka, ile kosztuje? i to wszystko?
    Montaż z zaprogramowaniem chyba nie będzie wiekszy jak 100zł ??

    Zostaw komentarz:


  • Arek
    odpowiedział(a)
    LUKI, poproszę i ja o PW

    Zostaw komentarz:


  • kazklj
    odpowiedział(a)
    Dołączam się do pytania. W moim przypadku do O2 FL.

    Zostaw komentarz:


  • LUKI
    odpowiedział(a)
    Paczka

    sprawdź PW

    Zostaw komentarz:


  • Paczka
    odpowiedział(a)
    [INFO] Montaż tempomatu - Warszawa i okolice

    Witam,

    Szukam miejsca gdzie zamontowano by mi tempomat do O1,

    usługa, jaka mnie interesuje to:

    - manetka, montaż, kodowanie

    lub

    - montaż i kodowanie manetki wskazanej, która kupię ja i dostarczę

    Pozdrawiam

    Zostaw komentarz:


  • Paczka
    rozpoczął temat [INFO] Montaż tempomatu - Warszawa i okolice

    [INFO] Montaż tempomatu - Warszawa i okolice

    maksiu, no jak sie ma "dzieci"w calej Polsce...
    hehe..

    [ Dodano: Pon 06 Cze, 16 13:06 ]
    Dobra ja znikam..
    milego poniedziałku i do ..napisania.., :wink:
Pracuję...